KONST / Litografier / Färglitografi 10201073
nr 1020 1073
Antoni Clavé
(1913-2005)
Färglitografi, Antoni Clavé (1913-2005), EA-upplaga, signerad, motivet: 42x58
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 februari 2016
kl 19:43:37
21/2 14:15:24